Tel.: +48 512 070 898

 

Nasz sklep stacjonarny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego z artykułami LED we Wrocławiu:

Dom Handlowy Lotos
ul. Grabiszyńska 9
I piętro
Pon. - Pt.: 10:00-18:00
Sob.: 10:00-14:00

Żarówki LED

Tradycyjne oświetlenie żarowe powoli odchodzi do lamusa. Coraz więcej ludzi przekonuje się, że używanie tradycyjnych świetlówek zużywa bardzo dużo energii w porównaniu z dzisiejszymi bardzo nowoczesnymi technologicznie odkryciami.

Bardzo dobrym rozwiązaniem wydają się być żarówki LED, które są bardzo energooszczędne a świecą bardzo mocno. Można ich używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ich niebywałą zaletą jest to, że świecą około sto tysięcy godzin, czyli około jedenastu lat ciągłej pracy, natomiast po pięćdziesięciu tysiącach godzin ich świecenia czyli emitowania przez nie światła zmniejsza się o połowę. Ważną informacją jest to, że ciągłe ich wyłączanie i włączanie nie zmienia długości ich działania oraz to, że światło przez nie emitowane jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i dla oczu, co jest bardzo ważne, ponieważ nie powoduje negatywnego wpływu na nasze samopoczucie. Takie żarówki LED przynoszą naprawdę wiele pożytku, nie trzeba ich zmieniać często, bo jak już wcześniej zostało wspomniane ich żywotność jest wyjątkowo długa. Ponadto mogą być wykorzystywane również na zewnątrz, ponieważ są bardzo odporne na warunki atmosferyczne czy też wstrząsy. Takie oświetlenie można spotkać np. w instalacjach świetlnych u nas w kraju, natomiast na zachodzie w 70 procent instalacji świetlnych jest wyposażonych w takie diody. Jedną wadą takiej możliwości oświetlania jest to, że nie są te świetlówki odporne na skoki napięcia, które dość często występują w polskiej sieci energetycznej, ale można to wyeliminować stosując żarówki z przetwornicą prądową. Oferujemy też bardzo wiele innych produktów związanych z oświetleniem
Oczywiście jeżeli mają Państwo więcej pytań proszę da nas napisać lub zadzwonić a na pewno pomożemy najlepiej jak potrafimy.

 

Facebook