Tel.: +48 512 070 898

 

Audio

Nasza działalność nie skupia się tylko na różnego rodzaju systemach LED. Coraz częściej użytkownicy poszukują wydajnych, cicho pracujących oraz małogabarytowych systemów. Takim rozwiązaniem jest oferowany przez nas system MEDIACENTER, który został całkowicie zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce przez Nucleus-Audio-Restan, której jesteśmy jedynym dystrybutorem.

Proponowane rozwiązania są zaprojektowane przede wszystkim dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie najwyższą jakość dźwięku i obrazu!!! Istnieje możliwość zaprojektowania systemu według indywidualnego pomysłu klienta. Każdy system  instalujemy osobiście.

Podstawowym zakresem naszej oferty jest profesjonalna budowa bardzo wysokiej klasy systemów HTPC MEDIACENTER i klasy Hi-End. Dodatkowo prowadzimy zakres usług takich jak : projektowania, instalacji kompleksowych systemów audio-wizualnych, wielostrefowych systemów nagłośnieniowych, inteligentnej  instalacji elektrycznej i doradztwie przy doborze najnowocześniejszych  systemów audio video.

CO TO JEST MEDIACENTER?

System MEDIACENTER to serwery plików HTPC z serii MC-PRO, które zostały zaprojektowane z najwyżej jakości komponentów dostępnych na rynku.  Dzięki temu uzyskaliśmy stabilne i bezkonkurencyjne urządzenie HTPC MEDIACENTER, które zadowoli najbardziej wymagających użytkowników audio i wideo. Dzięki zastosowaniu pasywnych elementów i zasilania PSU wyeliminowaliśmy zakłócenia elektromagnetyczne mające ogromny wpływ na jakość odtwarzanej muzyki oraz filmów.   Do zarządzania systemami AUDIO-VIDEO wybraliśmy obecnie najdoskonalsze oprogramowanie XBMC MEDIACENTER oparte na platformie LINUX. Serwer plików z serii MC-PRO i oprogramowanie XBMC współpracuje z komputerami, smartphonami i tabletami opartymi na systemach :

                                                                   

                                                                         

Nowoczesne Serwery Nucleus Audio są to urządzenia do przetwarzania, odtwarzania oraz magazynowania wszystkich naszych plików muzycznych, wideo, zdjęć i programów. Istnieje możliwość wzbogacenia systemu odtwarzającego o system operacyjny i dowolnej pojemności dysk twardy.

System MEDIACENTER to:

  • Szybki dostęp do plików audio, wideo, zdjęć
  • Możliwość zdalnego dostępu do domowej biblioteki ( np. w pracy :)
  • Szybkie wyszukiwanie plików według tytułów, gatunków, aktorów, wykonawców
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa systemu przez dowolny kontroler
  • Dobór według potrzeb odpowiedniego kontrolera (pilot, tablet, telefon, klawiatura)
  • Możliwość odtwarzania mediów równocześnie na kilku urządzeniach
  • Bardzo szybkie kopiowanie danych
  • Nowatorskie kino domowe najwyższej jakości

Facebook